• TurkishEnglishGermany

HİZMET PAKETLERİ

MOBİL YAZILIM

4.500

SİPARİŞ VER

    Hizmetlerinizi ve web sayfalarınızı mobil platformlara taşımak isterseniz bu hizmeti alabilirsiniz. Her mobil platform için bu hizmet ayrı ayrı alınması gerekir.

KURUMSAL WEB

3.500

SİPARİŞ VER

    Kurumunuz kimliğine uyun olarak tasarlanacak ve kodlanacak olan web sitenizin ilk verileri de sizlerden gelen veriler doğrultusunda girilerek, site içi SEO kriterlerine uyumlu bir şekilde yönetim panelli şekilde sizlere teslim edilecektir.

SİSTEM ODASI DESTEK

2.500

SİPARİŞ VER

    Kurumunuzda var olan sunucu, güç kaynakları, Network cihazları, Kablolama sistemleri, yedekleme üniteleri gibi alt yapı sistemlerinizde periyodik aylık bakım ve acil destek hizmeti almak için bu paketten faydalanabilirsiniz. Bu paket Maksimum 5 adet sunucu ve ekipmanlarını kapsar.

WEB SEO ANALİZİ

1.500

SİPARİŞ VER

    Var olan veya sıfırdan kurmakta olacağınız  Web Sitenizin Hedef Kitlenize En Hızlı Şekilde Ulaşması ve Arama Motorlarında Üst Sıralarda yer alması için yapılması gerekenler hakkında tüm detayları ile fizibilite çıkartılarak Yanlış yatırımlar yapmanızı engellemek için Tüm seo analizlerini bu paketle satın alabilirsiniz. Bu Paket Sadece bir Alan Adı için geçerlidir.